Mesaj gönder
Bizimle iletişim kur
Charls

Telefon numarası : 86-13584127281

Naber : +8615961532055

Jiangyin Sunrich Machinery Technology Co., LTD

Sunrich'i seçerek 4G ürünlerini alacaksınız!

  • Jiangyin Sunrich Machinery Technology Co., LTD
  • Jiangyin Sunrich Machinery Technology Co., LTD
  • Jiangyin Sunrich Machinery Technology Co., LTD
  • Jiangyin Sunrich Machinery Technology Co., LTD
  • Jiangyin Sunrich Machinery Technology Co., LTD
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika
İş türü: Üretici
Markalar No. Çalışanları 100~120
Yıllık satış 1280000-1580000 Yıl kurulan 2000
İhracat p.c 50% - 60%
Giriş
SUNRICH firması 2008 yılından itibaren başlıyor, bundan böyle yaklaşık 10 yıllık bir geçmişe sahibiz, prensibimiz müşterilerimize sadece 4G ürünleri sunmak.

İyi malzeme: Biz sadece yeni malzemeler kullanıyoruz, asla ikinci el malzeme kullanmıyoruz. Tüm önemli makine parçaları malzemesi dökme çelik, dökme demir, sfero dökümdür. Sadece iyi malzeme kullanın, makine uzun ömürlü olur.

İyi kalite: Tüm makine parçaları kendimiz üretiyoruz, tüm makine parçalarını malzeme ve kaliteyi kontrol edebiliyoruz. İşçilerimiz makine parçaları işlemlerinde çok tecrübeli, toleransı kontrol edebiliyoruz.

İyi teknoloji: Makine tekniğimizi her zaman ileri teknolojiye ve yerli iyi teknolojiye göre geliştiriyoruz , müşterilerimiz için mükemmel makineler üretmeye çalışıyoruz.

İyi hizmet: Üretiminiz için ne tür bir makinenin uygun olduğu konusunda size öneride bulunacağız.

Ayrıca makine fabrikanıza geldikten sonra, teknisyenimizi size kurulum ve hata ayıklama konusunda yardımcı olacak.

Müşterilerimiz teknisyenimize ihtiyaç duyarsa, işçilerinizi anlayana kadar eğitmenize yardımcı olabilir.

Şirketimiz profesyonel gabion mesh makinesi, gabion üretim hatları imalatçıları ve ihracatçıları yapmaktadır.

ve gabion kutuları, gabion şilteler, çuval gabion ve rockfall gibi her çeşit gabion ürün

örgü. Ürünlerimiz Malezya, Tayland, Vietnam, İspanya, Güney Afrika, Kuzey Afrika, İran, Hindistan, Fas ve benzeri 40'tan fazla ülke veya bölgede satılmıştır .

Fabrikamızı ziyaret etmek için yabancı ve yerli müşterilere açıktır. Bizi seçin, iyi öneriler, iyi teknisyen, iyi satış sonrası servis alacaksınız.

Geçmiş

SUNRICH şirketi, 2008 yılından itibaren başlıyor, bundan yaklaşık 10 yıllık bir geçmişe sahibiz, ilkemiz sadece 4G ürününü müşteriler için sağlıyor.

1980 yılından bu yana altıgen tel örgü üretimi için model GLL hafif hizmet serisi üretmeye başladık . Bu makinelerin yedi farklı çeşidinde tel örgü örebilen makinelere sahibiz . Bu makineler 1.2 mm çapa kadar tel örgü olabilir. Bu seride iki tip makine vardır: tek başlı ve çift başlı. Tek kafalı makine 1,2 m genişliğe ve 2,2 m genişliğe kadar dokuma yapabilir. Ortada ayrıldığında , çift kafalı makine aynı anda iki 1m genişliğinde kafesleri örebilir. 1/2 've 3/4' tip makinalar, asbest zona için iskelet olarak yaygın olarak kullanılan bir çeşit tel örgü üretmek için gerekli değişikliklerden sonra yamuk tel örgüsü örebilir.

Bu yıllar boyunca LNWL-1, LNWL-2 modelinden LNWL-3'e kadar makineyi geliştirdik.

Makine ve gabion sistemi inşaatı için çok uluslararası profesyonel teknik servis deneyimi.

Örgü dokuma makinesi geliştirmek

Bahar sargı makinesi geliştirmek

Hizmet

Komisyon: Teknisyenimizi 7 gün boyunca ücretsiz olarak ayıklamak için fabrikamıza göndeririz, ancak teknisyenimizin gidiş-dönüş uçak bileti, yemek ve konaklama masrafları için harcayacağı masraflar için alıcı ücretine ihtiyacımız vardır.

Garanti: Ekipmanı, işletmeye alındığı tarihten itibaren bir yıllık süre için garanti ederiz. Satıcı, bir yıllık normal operasyonda sevkiyat yedek parçalarını kapsayacak.

Tunus'ta hata ayıklama

Ekibimiz